PODIJELI

Gimnazija “Tanasije Pejatović” tradicionalno nagrađuje učenike koji postižu zapažene rezultate na različitim takmičenjima. Danas su nagrađeni učenici koji su bili najuspješniji na školskim takmičenjima iz fudbala i odbojke, kao i pobjedničke ekipe na opštinskom takmičenju u prvoj pomoći.

Na školskom turniru u odbojci treće mjesto osvojila je ekipa odjeljenja 2- 1, drugo mjesto 4 -2, a prvo mjesto 1 – 3.

Na turniru u fudbalu treća je bila ekipa odjelenja 4 – 4, druga 1 – 3, a prva 3 – 2.

Na takmičenju u pružanju prve pomoći treće mjesto osvojila je ekipa sa kapitenom Jelisavetom Leovac, drugo mjesto je osvojila ekipa Sare Pantović, a prvo Katarine Bujišić.

Gimnazija je aplicirala za status eko škola. Veliku aktivnost učenici pokazuju u oblasti ekologije, pa je učenica Radmila Potpara, dobila priznanje za osvojeno prvo mjesto na online glasanju za rad “Jagnjilo, trauma Pljevljaka” u kategoriji eko fotografija. Priznanje je dobila i Anđela Obrenić za prvo mjesto  za rad “Razglednica iz Pljevalja” u kategoriji fotografija biodiverziteta i predjela.