PODIJELI

Aktuelne šampionke Crne Gore u fudbalu nastavljaju sa šampionskim ritmom. U meču 8. kola prve ženske fudbalske lige Breznica je sa ubjedljivih 7-0 pobijedila Obilić i tako nastavila sa uspješnim nizom. Duel sa Obilićem ostaće upamćen i po tome što su gošće doputovale sa samo 8 fudbalerki pa je ionako mnogo kvalitetnoj Breznici bio još više olakšan posao. Sve je bilo riješeno u prvih 28. minuta jer je u tom momentu rezultat glasio 6-0 za domnaće. Karličić je postigla het-trik u prvih 9. minuta. Sjajna igračica Breznice pogađala je u 2, 3. i 8. minutu. Šebek je postigla dva gola u 18. i 28. minutu a golove su postigle i Kovačević u 7. i Knežević u 40. minutu. Na tabeli Breznica je prva i ima 21 bod tri više od ekipe Budućnosti. Treba naglasiti da je tim Zorana Vukovića postigao 57 golova i da u ovoj sezoni još nije primio gol što je za svaku pohvalu i što je još jedna potvrda dominacije Breznice.