PODIJELI

Nije bilo pobjednika u duelu Rudara i Zete u meču 15. kola prve Telekom fudbalske lige. Nakon velike borbe tokom svih 90. minuta utakmica je završena rezultatom 1-1. Domaći su poveli u 7. minutu. Bio je to drugi korner za Rudar koji je izveo Krasić. Njegov vrlo dobar centaršut zakačio je Sopo i loptu sproveo u svoju mrežu. Samo 5. minuta kasnije Zeta je izjednačila. Odlično je sa 17 m šutirao Jamoah, lopta pogodila nekog od fudbalera Rudara i završila u mreži. U nastavku velika borba na sredini terena ali bez izrazitih prilika na obje strane. U drugom poluvremenu slična situacija. Borba se vodila na sredini igrališta a sjajnu priliku za Rudar imao je Janketić u 60. minutu kada je njegov šut pogodio prečku. Zeta je u 85. minutu mogla preko Lazara Lambulića do gola ali je njegov šut završio preko gola. Na kraju zadovoljni su bili i jedni i drugi.