https://www.youtube.com/watch?v=LdW1NR0xyXE
U hotelu Franca u organizaciji lista „Pljevaljske novine“ održan je okrugli sto na temu „Mladi na raskrsnici-otići ili ostati“ koji je organizovan u okviru istoimenog projekta, podržanog od strane Ministarstva kulture.
Nakon uvodnih obraćanja u kome su predstavljeni problemi sa kojima se suočavaju mladi iz naše opštine, održana je i diskusija u kojoj su mogli da dobiju informacije „iz prve ruke“ o svemu što ih interesuje, a posebno imaju li šanse za zaposlenje u Pljevljima.
Na okruglom stolu učestvovali su: Sekretar sekretarijata za privredu Budimir Bajčetić, Emir Pilav Kancelarija za mlade, predstavnici brojnih privrednih subjekata, kao i predstavnici maturanata iz Gimnazije i Srednje stručne škole.













