Naslovna / Sport / Fudbal / Fudbaleri Rudara porazom završili prvi dio sezone

Fudbaleri Rudara porazom završili prvi dio sezone

U poslednjoj utakmici jesenjeg dijela šampionata Rudar je upisao poraz od ekipe Budućnosti pod Goricom rezultatom 2:0. Pljevljaci mogu biti zadovoljni sa osvojenim 21- im bodom u prvom dijelu sezone, s obzirom na sva dešavanja prije početka fudbalske sezone.

Da je neko ponudio prije početka sezone fudbalerima Rudara sedmo mjesto na tabeli pred zimsku pauzu, prihvatili bi taj poklon objeručke. Iako su upisali poraz na gostovanju u Podgorici, neće to baciti sjenku na uspješan prvi dio sezone.

Krenuli su fudbaleri Rudara u Podgoricu sa namjerom da ostanu neporaženi, taj im plan nije uspio, iako su se tokom većeg dijela meča dobro branili, primili su dva gola u poslednjih 15 minuta susreta.

Iako je Draško Božović promašio penal, igrači Budućnosti uspjeli su da postignu dva gola, Grbić u 76. i Perović u 94. minutu.

Nikad više nismo imali izglednih prilika za gol na jednoj utakmici, i nismo zaslužili da izgubimo. Posle turbulentnog početka igrači su se izvukli i šteta što se prvenstvo završava sada. – kazao je trener Rudara Mulalić.

Kada uzmemo sve ono što se dešavalo prije početka fudbalske sezone, da Rudar nije imao ni stručni štab ni igrače 10 dana prije početka sezone, sedmo mjesto pod tim uslovima izgleda kao izuzetan rezultat.

O Adnan Kuloglija

Rudar je u drugom kolu upisao prvu pobjedu u Telekom Prvoj fudbalskoj ligi, a nakon …