Naslovna / Sport / Fudbal / Poraz Rudara na Trešnjici

Poraz Rudara na Trešnjici

Fudbaleri Rudara porazom su nastavili sezonu.  Na Trešnjici Zeta je pobijedila sa 2:0. Pobjedu Zeti donijeli su igrači iz Togoa i Gane. Elom  Kođo je u 71. minutu postigao prvi gol, konačan rezultat postavio je Aleks Jamoa u 80. minutu. Edis Mulalić, trener Rudara je ocijenio da je prvenstvena pauza uticala na ekipu Rudara  “Tipična utakmica kad nisi spreman, kada fali nekih stvari. Znamo čime raspolažemo, ali kada nemaš energiju na nivou, odmah imamo problema. To je pokazala ova utakmica, a Zeti čestitam na pobjedi’’ . Dejan Roganović, trener Zete bio je zadovoljan postignutim   “Bez obzira na preko dva mjeseca pauze, mislim da smo pokazali više nego što se očekivalo. Pružili smo dobru igru protiv kvalitetne ekipe Rudara i na kraju zasluženo stigli do trijumfa. Zadovoljan sam stavom koji smo krenuli u meč. Po šansama, morali smo još u prvom poluvremenu da dođemo do vođstva. U nastaku smo to valorizovali i moram nakon ovih dvadesetak dana priprema biti zadovoljan”.  Nakon nastavka sezone, Budućnost je još bliža tituli –  prednost na vrhu tabele povećača  je sa 11 na 13 bodova. Budućnost je pobijedila Grbalj sa  1:0, dok je Sutjeska osvojila bod protiv Koma u gostima 3:3. U borbi  za opstanak, između Petrovca i OFK Titograda, nije bilo pobjednika 1:1.Golova nije bilo samo na DG Areni, gdje su se  igrali Podgorica i Iskra. Nakon 24.kola Rudar je peti na tabeli sa 33 boda. U 25.kolu  koje se igra  u srijedu 3.juna Rudar dočekuje ekipu Podgorice , utakmica se igra u 20 časova.

O Milivoje Irić

Golman fudbalske reprezentacije Crne Gore Milan Mijatović kaže da je ekipa zasluženo izborila plasman u …

Jedan komentar

1. Jako lose parkirali Autobus u odbrani sredine nidje katastrofa ako protiv podgorice bude ista igra odose bodovi.