Naslovna / Sport / Rukomet / Sjajan otpor Rudara Lovćenu

Sjajan otpor Rudara Lovćenu

Lovćen je prvi put ove sezone strepio za bodove u Prvoj ligi za rukometaše, ali je nastavio trijumfalni niz i upisao petu pobjedu u isto toliko mečeva.

Rudar je dugo vodio na Cetinju, a tri gola prednosti imao je i 12 minuta do kraja kada je Barjaktarović pogodio za 29:26.

Uslijedila je, međutim, serija Lovćena od 5:0. Mirović je smanjio na 31:30, ali je Barjaktarović potom isključen na dva minuta, što je Lovćen iskoristio da se golovima Kaluđerovića (dva) i Drakulovića odvoji na četiri razlike…

Kaluđerović je meč završio sa 11 pogodaka, a odličan na golu bio je Borozan sa 15 odbrana, četiri više od njegovog kolege Suljevića iz Rudara.

Pobjede su juče ostvarili rukometaši Budvanske rivijere i Berana 1949.

Berane je pred svojim navijačima slavilo protiv Mornara 7 rezultatom 30:23.

Duel Jedinstva i tivatskog Partizana je odgođen.

U ovom kolu slobodni su bili rukometaši Danilovgrada.

Izvor: Pobjeda

O RTPV

Pandemija korona virusa utiče značajno na sport. Rukometni klub Rudar je objavio da se utakmica …