U Srednjoj stručnoj školi Pljevlja potpisan je memorandum o saradnji. Ovim sporazumom predviđeno da budući učenici, njih oko 100, jedan dio praktične nastave obavljaju u ovim zdravtsvenim ustanovama.
Memorandum su potpisali direktor SSŠ Velibor Pupović, direktor Doma zdravlja Pljevlja dr Marko Terzić i direktor Opšte bolnice Pljevlja dr Saša Grbović.












