Предсједник општине Пљевља др Дарио Вранеш боравио је у Градској кући у Новом Саду, гдје је разговарао са градоначелником тог града, Жарком Мицином.
Вранеш је на Инстаграм налогу написао да су он и Мицин разговарали „о значају јединства српског народа, очувању традиционалних вриједности и потреби да будемо сложни и повезани гдје год Срби живјели“.
Како је додао, разговарали су и о унапређењу сарадње Новог Сада и Пљеваља, као и о будућим међусобним посјетама које ће додатно учврстити пријатељске и братске односе између ова два града.
Предсједник општине Пљевља је након састанка поручио да ће, уз подршку градоначелника Новог Сада, ускоро бити основано Удружење Пљевљака у Новом Саду.
Фото: Инстаграм













