U srijedu, 3. jun u 20 sati, u Centru za kulturu Pljevlja premijerno će biti izvedena pozorišna predstava „Gospođa ministarka“.
Predstava je rađena u produkciji JU Centar za kulturu-Pljevlja, dok režiju i adaptaciju teksta potpisuje Jovana Jelovac.
U predstavi igraju: Ana Kužić Milović, Bojan Bajčeta, Ana Jakšić, Mihailo Knežević, Džemila Tursumović, Edin Hurić, Seka Ćuzović, Darja Irić, Vesko Tomašević, Milan Kovačević, Nataša Bošković i Vojislav Knežević.
Scenografiju i kostimografiju radio je Dženan Alić, kompozitor je Zoran Stojić, dok je direktor produkcije Slavko Tošić.
Besplatne ulaznice biće dostupne za preuzimanje na biletarnici Centra za kulturu, u srijedu, 3. juna, u terminu od 12 do 20h.













