Pred brojnom publikom i uz izuzetno pozitivne reakcije gledalaca, u organizaciji i produkciji JU Centar za kulturu Pljevlja uspješno je izvedena premijera predstave „Gospođa ministarka“, rađene po istoimenom djelu Branislava Nušića.

Jedna od najpoznatijih i najizvođenijih komedija regionalne književnosti i pozorišta još jednom je potvrdila svoju bezvremenu vrijednost. Kroz duhovit prikaz ljudskih slabosti, društvenih ambicija i iskušenja koje donose moć i položaj, Nušićevo djelo ostaje aktuelno i blisko savremenoj publici.

Premijerno izvođenje obilježili su odlična atmosfera, ispunjena sala i snažni aplauzi, kojima je publika nagradila trud glumačkog ansambla.

O narednom terminu igranja predstave javnost će biti blagovremeno obaviještena.














